Ako funguje PÁTRAČKA?

Ste rozhodnutí stať sa najscestovanejším Haravarčanom? Zbierať pečiatky môžete od 1. júna do 31. decembra 2023

HARAVARNÍK 3 / zberateľská mapa

Pátračka po Kaškovi a jeho pečiatkach funguje veľmi jednoducho. Potrebujete k tomu skladanú brožúrku Haravarník 3, v ktorej je ukrytá zberateľská mapa. Ak ho ešte nemáte, navštívte Regionálny Informačný bod na Hlavnej ulici 48 v Košiciach.

Haravarník 3 môžeš získať aj na rôznych podujatiach, kde stretneš dobrého ducha Kaška spolu s Majkou a Maxom.

PÁTRAJ po kraji(ne) Haravara

Presne 30 unikátnych pečiatok je ukrytých vo všetkých regiónoch Košického kraja (Abov, Gemer, Spiš/Slovenský raj, dolný Zemplín). Nájdete ich v rôznych inštitúciách, ale aj voľne v prírode - ukryté v špeciálnych vtáčích búdkach.

NÁJDI všetky pečiatky

V kraji(ne) Haravara, ktorú dospelí poznajú ako Košický kraj, je ukrytých presne 30 pečiatok. nachádzajú sa v rôznych, zaujímavých inštitúciách alebo v špeciálnych vtáčích búdkach, ktoré sú označené logom Haravara a ich presnú lokalitu nájdete >>TU.

Tieto búdky, v ktorých vtáci svoj domov síce nenájdu, sú umiestnené napríklad na Senianskych rybníkoch, pri Margecianskom tuneli, na Turnianskom či Obišovskom hrade a na mnohých ďalších zaujímavých miestach. Ďalšie pečiatky našli svoje miesto v interiéroch viacerých kultúrnych a historických inštitúcií ako je napr. Trebišovské múzeum, Kaštieľ v Borši, Vodný mlyn v Kováčovej alebo na horských chatách Erika, Hrešná či Zádielska chata.

VYHRAJ zaujímavé ceny

Zberateľstvo a vyhodnotenie súťaže prebehne v dvoch etapách. Po získaní 15-tich pečiatok si zberateľ môže vyzdvihnúť prvú výhru v podobe praktického darčeka - v podobe batôžka s prekvapením vo vnútri.

Odmeny budú dostupné od 1. 7. 2023 na štyroch výdajných miestach v Košickom kraji (do vyčerpania zásob)

Výhry si budú môcť zberatelia vyzdvihnúť v :

Druhá možnosť, ako získať odmenu je zaslať vyplnenú zberateľskú mapku na adresu: Regionálny informačný bod Košice, Hlavná 48, Košice 040 01.

Skontrolovaná mapka bude následne, spolu s odmenou, odoslaná späť zberateľovi, ktorý do nej môže dopĺňať ďalšie pečiatky. V prípade, že zaslaná mapka bude kompletne vyplnená, bude zaradená do žrebovania o fantastické zážitky pre celú rodinu.

Druhá a záverečná etapa odmeňovania prebehne po ukončení celej kampane/súťaže, konkrétne 1. januára 2024. Každý dobrodruh, ktorý získa všetkých 30 pečiatok na svoju mapu, bude zaradený do žrebovania o fantastické zážitky pre celú rodinu.

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross