Marcové rozprávky v Areáli Anička

26.02.2023
-
26.03.2023
Areál Anička, Pod Šiancom 2, 040 01 Košice

S rozprávkami je vždy veselo. V areáli Anička budú každú februárovú nedeľu vtipno-poučné hrané rozprávky pre detičky bez ohľadu na vek. Poďme sa spoločne zabaviť a spríjemniť si popoludnie.

Kedy budú rozprávky:

Pozrite si podrobný program najbližších detských predstavení na Aničke.

Janko Hraško:

Tak túto rozprávku nebudú hrať obyčajní herci. Budú ju hrať dvaja trubadúri. Témou bude Janko Hraško. Trubadúri urobia všetko preto aby divadlo dohrali až k záverečnej pesničke. Čo si myslíte, zabudnú na úvod?

Rozprávkový hrniec:

To snáď nie je možné! Zasa sa rozprávky pomiešali a popadali do čarovného hrnca. Musíme to spoločne napraviť. Využijeme hudobné nástroje a budeme pátrať po rozprávkových príbehoch. Ako to bolo s popoluškou?

O Rybárovi a Zlatej rybke:

Tak túto rozprávku ste už určite počuli. No videli ste ju aj v hranom podaní? Rozprávka plná humoru ale aj poučenie, ktoré poukazuje na silu skromnosti a dobrosrdečnosti, napriek pokušeniam, ktoré prináša nie len stretnutie so zlatou rybkou, ale často i sám život.

Dobrú chuť, VLK:

Niekedy sa v rozprávkach stávajú celkom nezvyčajné veci. Čo sa však musí prihodiť, aby sa z vlka stal vegetarián a zajačik zavýjal na mesiac? Rozprávka, ktorá odhalí, ako to dopadne, keď sa výchovy malého zajačika ujme starý uhundraný vlk.

Rozprávky ktoré prinesú úsmev nie len na detskej tváričke. Na Aničke je stále veselo, ako aj v krajine Haravara!

Vstupné:

Vďaka partnerovi ANTIK Telecom je vstupné každú nedeľu iba 4€ namiesto 5€. Tešíme sa na Vás spolu s Antikom!

Viac informácii:

Viac informácií nájdete na: Areál Anička

E-mail: arealanicka@gmail.com

Tel. číslo: 0905 969 171

Ako sa dostanete do Areálu Anička?

Tešíme sa na všetky detičky!

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia