Mikuláš v Trebišove

04.12.2023
16:00
Kultúrny dom v Smižanoch

Rodičia, máte už program 4. decembra 2023 v Trebišove? Poďte s deťmi počkať na Mikuláša s nami! Podujatie pre Vaše ratolesti, skvelé detské pesničky na ktorých sa spoločne vyšantíme a nesmie chýbať ani prekvapenie. Najprv rozsvietime ozdobenú jedličku pred MsKs a potom sa zabavíme s Arthurom a jeho kapelou!

Kedy a kde sa uskutoční Mikuláš a Arthurova kapela?

Podujatie sa uskutoční dňa 4. decembra (pondelok) 2023 o 16:00 hod. pred MsKs v Trebišove. Následne sa presunieme dnu do estrádnej sály, kde spolu privítame Mikuláša a strávime príjemný čas s Arthurovou kapelou!

Vstupné:

Vstupné je BEZPLATNÉ, avšak je potrebné si VYZDVIHNÚŤ VSTUPENKY v pokladni MsKs od stredy do nedele v čase od 16.00 do 19.00 h. Keďže počet voľných vstupeniek je z kapacitných dôvodov limitovaný, nenechávajte si ich vyzdvihnutie na poslednú chvíľu.   

Vzhľadom na charakter podujatia (venované deťom!!!), bude do estrádnej sály MsKS umožnený vstup dieťaťa/detí v sprievode maximálne jednej dospelej osoby (každý len s voľnou vstupenkou).

Info:

Viac informácií nájdete na stránke: https://www.trebisov.sk/pozvanky/28464

Ako sa na podujatie dostať?

Deťúrence, Mikuláš sa na Vás už teší!

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross