Predstavenie - Neposlušná Linda

04.12.2023
09:00
Bábkové divadlo Košice, Alžbetina 38, 04001 Košice

Bábkové divadlo Košice si pre Vás pripravilo bábkovú inscenáciu Neposlušná Linda. Režisérka Adriana Totiková so svojím tvorivým tímom sa s týmto predstavením v našom divadle predstaví po prvý raz. 

V hre pre najmenších o slušnom správaní diváci stretnú Lindu. Kto toje? Je to jedno veľmi zlé, neposedné a neposlušné dievčatko. Jej rodičia sú už zúfalí a nevedia si s ňou rady. Čo robí Linda? Pri stole vystrája, hádže jedlo okolo seba, bije deti v škôlke, nikoho nezdraví a nikomu neďakuje. To sa však môže zmeniť, keď stretne záhadnú bytosť, ktorá ju sprevádza každodennými situáciami.

Linda zažíva dobrodružstvo, aj smutné aj veselé, aj nežné aj strašidelné. Diváci uvidia, či sa jej podarí zvíťaziť nad drzosťou a objaviť, aké kúzelné môže byť slušné správanie. Režisérka Adriana Totiková so svojím tvorivým tímom sa v Bábkovom divadle Košice predstaví po prvý raz. Inscenácia je určená pre deti od 3 rokov

Kedy bude predstavenie Neposlušná Linda?

Predstavenie Neposlušná Linda sa uskutoční 4. decembra (pondelok) o 9:00 v Bábkovom Divadle Košice na Alžbetinej 38.

Vstupné:

Lístky viete zakúpiť TU.

Cena jednej vstupenky je 5€.

Kontakt:

Viac informácii nájdete na webovej stránke: Predstavenie Neposlušná Linda

Ako sa dostanete do Bábkového divadla?

Tešíme sa na Vás!

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross