Popoluška - muzikál na ľade

Kamaráti! Máte radi rozprávku o popoluške? Určite áno! Poďte s nami na predstavenie tejto známej rozprávky v trošku netradičnej forme. Uvidieť Popolušku korčuľovať sa bezpochyby uvidí málokto! To všetko v muzikáli Popoluška!

Na čo sa môžete tešiť:

Účinkuje medzinárodný krasokorčuliarsky tím športovcov zo siedmich krajín sveta, sólisti popredných európskych krasokorčuliarskych show. Predstavenie plné kúziel, rozprávkovej fantázie a nádhernej hudby.

Skvelé  výkony hereckých, speváckych a krasokorčuliarskych hviezd. 300 dobových kostýmov. Pôsobivé variabilné javisko a mnoho moderných efektov, vytvárajú z tohto predstavenia nezabudnuteľný zážitok nielen pre deti!

Krajina Haravara nie je pre lenivcov! Odlož mobily, tablety a hor sa na muzikál Popoluška!

V hereckých a speváckych úlohách vystupujú:

Pepa Vojtek, Dana Morávková, Václav Kopta, Hanka Křížková, Tomáš Savka, Hana Buštíková, Vlastimil Harapes a ďalší.

Scenár Henricha Šimka obsahujúci všetky prvky rozprávkovej fantázie, nádherná pôvodná autorská hudba Petra Maláska a skvelé piesňové texty Václava Kopty sú základnými kameňmi úspechu tejto unikátnej a výpravnej rodinnej show. Popoluška na ľade rozžiari oči divákov a zanechá skveĺy umelecký dojem!

Kde si kúpiť lístky:

Vstupenky si viete zakúpiť cez portál predpredaj.sk

Kontakt:

Telefón: +420 775 017 502

Facebook: Popelka na ledě

Web: DOMŮ | Popelka (popelkanalede.cz)

Ako sa dostanete do Steel Arény?

Deťúrence, tešíme sa na Vás!

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross