Chata Hrešná

„Čo sú to špekáčky a opekačka?“ vyzvedal Kaško keď sa deti bavili o tom, čo dnes budú robiť.
„Konečne niečo, čo nepoznáš!“ zvolal Max nadšene, „Aspoň ťa tentoraz môžeme niečo naučiť my. Vezmeme ťa do prírody na perfektné miesto, kde sa všetko dozvieš!“

Výborným tipom na víkendovú turistiku je chata Hrešná, nachádzajúca sa v nadmorskej výške 597 m n. m., kde vám celoročne ponúknu občerstvenie a rôzne športové a kultúrne podujatia pre deti aj dospelých. V blízkosti chaty nájdete priestranný altánok, niekoľko drevených stolov so sedením, detské ihrisko a 4 ohniská. V zime je vyhľadávaná bežkármi, na ktorých tu čaká niekoľko bežeckých okruhov. Vďaka nádherným výhľadom, kvalite poskytovaných služieb, množstvu turistických a cyklistických trás v okolí je chata Hrešná jednou z najnavštevovanejších chát v okolí Košíc.

Zážitkov nie je nikdy dosť, preto aj chata Hrešná má v ponuke zážitkovú jazdu na koni. Vychádzka trvá najmenej pol hodinu, ktorá stojí 15€, hodinová vychádzka stojí 30€ . Objednať sa je potrebné minimálne deň vopred na tel. č: 0905 774 204.

Otváracie hodiny:

Pondelok: zatvorené
Utorok - piatok: 12:00 - 20:00
Sobota - nedeľa: 10:00 – 20:00

Vstupné:

Bez poplatku

Kontakt:

Tel: +421 915 319 736
E-mail: hresnakosice@gmail.com
Viac informácií nájdete tu: Chata Hrešná

Ako sa dostanete k chate ?

Na chatu sa dostanete aj Náučným chodníkom Kavečany - Hrešná.

Zaujímavosti v okolí

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross