Detský areál Anička v Košiciach

V krajine Haravara sa dá zahrať vlastne vždy a v každom čase. Keď svieti slniečko alebo pofukuje jemný vánok, je fajn, ak sa dá zahrať aj na čerstvom vzduchu. V Košiciach je super miestom veľké zábavné ihrisko v starom parku na Aničke.

Detský Areál Anička leží vo veľmi peknom a na zeleň bohatom parku pri rieke Hornád v Košiciach. Je to jedna z najnavštevovanejších rekreačných oblastí mesta, známej aj kvôli minerálnemu prameňu "Gajdovka" a obľúbenému letnému kúpalisku Ryba.

Celé kultúrno-zábavné stredisko má rozlohu približne 50 ha a ponúka pestré možnosti relaxu, pohybu a vyžitia pre celú rodinu. Malí aj veľkí návštevníci sa vyšantia do sýtosti, dá sa tu zahrať minigolf, stratiť sa v bludisku či vyskákať sa na nafukovacích atrakciách. Počas letnej sezóny si deti môžu pohladkať zvieratko v mini ZOO a malí stavitelia ocenia dostatok materiálu na budovanie pieskových hradov, zámkov či iných monumentov. Počas leta tu možno stretnúť rôzne rozprávkové bytosti, vychutnať si filmové, divadelné či koncertné predstavenia.

Otváracie hodiny:

Otvorené:
Pondelok - Piatok 9.00 h - 18.00 h, Víkend 9.00 h - 18.00 h

Vstupné:


Vstupné do areálu počas týždňa: dieťa - 2 €, dospelí - 1,5 €
Vstupné do areálu cez víkend: dieťa - 4 €, dospelí - 2 € (podľa akcie v Areáli)
Minigolf: osoba - 2,60 €, záloha na palicu - 10 €

Kontakt:

tel. kontakt: +421 918 523 304
Viac informácií nájdete na: www.arealanicka.sk

Ako sa dostanete k areálu Anička ?

Zaujímavosti v okolí

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross