Ranč Klokočina

,,Veľa šťastia, zdravia a lásky Majka!" poprial Majke k narodeninám Max!
,,Ďakujem, braček!"
,,Ja ti Majka prajem veľa zážitkov, dobrodružstiev a nových miest, ktoré so mnou spoznáš! A keď je dnes tento tvoj veľký deň, zoberiem ťa na miesto, z ktorého budeš určite nadšená! Keďže miluješ zvieratká, vyberieme sa na skutočný ranč - na Ranč Klokočina!" s radosťou v hlase sa ku gratulantom pridal aj Kaško.

Novozaložený jazdecký klub Klokočina, ktorý sídli v starom hospodárskom dvore v Klokočove ponúka pre malých kovbojov a kovbojky jazdenie v krytej jazdeckej hale, vychádzky do okolitej prírody, výučbu jazdenia pre začiatočníkov aj pokročilých v anglickom a westernovom štýle, prípravu skúsenejších jazdcov na získanie jazdeckej licencie, či prípravu jazdcov na preteky (parkúr).

Klub takisto ponúka liečbu na koni, tzv. hipoterapiu, ktorá sa stáva neoddeliteľnou súčasťou modernej medicíny a považuje sa za jednu z najprirodzenejších liečebných metód. Hipoterapia je poskytovaná na špeciálne pripravených koňoch, pod vedením profesionálnej certifikovanej terapeutky s vysokoškolským vzdelaním v odbore psychológie. Pre hladošov je k dispozícii bufet s občerstvením.

Neoddeliteľnou súčasťou reálu je farma, na ktorej trvalo žije viac ako 150 zvierat, nerátajúc rybičky v akváriu a v jazierku. Nájdete tu kozy, ovce, mini kone alebo aj lamy, a mnohé iné zvieratá. 

Otváracie hodiny

Pondelok : ZAVRETÉ

Utorok - Štvrtok : 13:00 – 17:00

Piatok : 13:00 – 18:00

Sobota - Nedeľa : 11:00 – 19:00

11:00 – 19:00

Jazdenie na koni je lepšie objednať vopred.

Vstupné

Vstup na ranč nie je spoplatnený.
Jazdenie na koni od 20€ / osoba / 45 min.

Kontakt

tel: 0948 229 558  / 0918 417 177 / 0905 310 336
email: info@klokocina.sk
Viac informácií nájdete na: Ranč Klokočina a na Facebooku 

Ako sa dostanete na ranč ?

Zaujímavosti v okolí

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross