Sauna Kadlubek

Chcete si oddýchnuť od rušného mesta? Sauna Kadlubek je ideálne miesto, kde môžete nazbierať nové sily v objatí prírody, zrelaxovať a oddýchnuť si na lehátkach umiestnených priamo pred saunou.

Neobyčajné miesto s magickou atmosférou. Pukajúce drevo v saunovej piecke dodáva tomu miestu ten správny zážitok. Začať môžete prechádzkou po cyklochodníku, ktorý vám ukáže tajomstvá lesnej prírody. Oddýchnuť si môžete nie len v saune, ale aj na lehátkach vedľa sauny.

Kde sa nachádza sauna Kadlubek?


Do lesnej sauny sa dostanete po cyklochodníku v Harichovciach, smer Iliašovce. K saune vás budú sprevádzať smerové šípky, ktoré sú dobre viditeľné, takže sa určite nestratíte. V polovici cesty, zabočíte na poľnú cestu, ktorá vás zavedie priamo k saune.

Sauna Kadlubek a jej pravidlá

Pravidlá saunovania môžete nájsť TU.

Cenník

Sauna Kadlubek je dostupná cez rezervačný systém a funguje na báze dobrovoľného príspevku, ktorý je následne využitý na opravy a zveľaďovanie okolia.

Svoj dobrovoľný príspevok môžete zaslať naskenovaním QR kód TU.

TIP na výlet?

Saunou to nekončí. Svoj výlet môžete následne nasmerovať do kaviarne Maringotka Coffe, vzdialenej približne 20 minút od sauny. Ak máte záujem po histórii, určite stojí za návštevu historická kaplnka Sans Souci. Kaplnka je nazývaná "Tisícročná kaplnka". Názov jej vymysleli naši predkovia, jej vznik sa datuje do roku 1775.

Kontakt

Web: www.saunakadlubek.sk

Facebook: www.facebook.com

Tel.: +421 908 042 658

Zaujímavosti v okolí

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross