Splavovanie rieky Hornád

 „Kaško, Maxík spomaľte trošku, musím si oddýchnuť," prosíkala Majka. „Spoznávanie krajiny Haravara je po vlastných celkom náročné, nemyslíte?" V tom okamihu Kaško dostal nápad: „Už viem ako si oddýchneme a popri tom prejdeme kus krajiny. Necháme sa unášať riekou!"

Pripravte sa na vzrušujúcu jazdu po rieke Hornád. Nohy si síce oddýchnu no zabrať dostanú vaše ruky. So skúseným inštruktorom to však isto hravo zvládnete. Rieku je možné splavovať na kanoe, kajaku alebo rafte. Na začiatku odporúčame zvoliť si nenáročnú hodinovú trasu napríklad z Družstevnej pri Hornáde do Košíc. Ak sa vám táto aktivita dostane pod kožu skúsiť môžete náročnejšie viachodinové či viacdňové splavy alebo vodácky kurz.

Otváracie hodiny:

Termín splavu si treba dohodnúť vopred.

Vstupné:

Cena je individuálna a záleží na mnohých faktoroch, akými sú veľkosť skupiny, vzdialenosť od Košíc a iné, neváhajte nás so svojimi požiadavkami kontaktovať.

Kontakt:

0915 880 853

Viac informácií nájdete tu: Splavujeme.sk

Ako sa dostanete k lodenici?

Kontaktujte nás, radi pre Vás otvoríme.

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Hlavná 48,
040 01 Košice, Slovakia