Vodný a cyklistický oddychový bod

Kamoši! Utáborte sa s rodičmi pri chránenom Boršianskom lese a vybehnite na kanoe či kajaky spríjemniť si horúce prázdninové dni.

V historickom prostredí kaštieľa je možné táborenie kanoistov, kajakárov a cyklistov. V ponuke je aj možnosť zakúpenia si pikniku so službami opekania na ohnisku, letnej kuchyne a ďalších iných služieb. Medzi tieto služby patrí aj prenájom kajakov a kanoe, ktorými môžete bližšie spoznať „slovenskú Amazonku“ - rieku Bodrog, ktorá preteká Boršou až do Maďarska, kde sa vlieva do rieky Tisa.

Neďaleko Borši sa nachádza ikonická turistická atrakcia na Tokaji, akou je vyhliadková veža v tvare suda v obci Malá Tŕňa. V severnejšej obci Veľaty sa zase viete schladiť v slanej vode na kúpalisku Aqua Playa. V penzióne Aqua Maria si taktiež viete zapožičať elektrobicykle.

Otváracie hodiny:

júl - august: denne od 09:00 - 18:00
september - jún: na základe dohody

ZMENA!

V jesenných mesiacoch Vás čakáme vo vodnom a cyklistickom tábore cez víkendy (soboty a nedele). Ostatné dni je prevádzka otvorená prostredníctvom vopred dohodnutého termínu na tel. čísle +421 948 140 880.
Tešíme sa na Vás.

Cenník:

Vstupné je ZADARMO

Kontakt:

e-mail: office@rakoczino.eu

Viac informácií nájdete na: www.kosiceregion.com/sk/poi/taborisko-a-pozicovna-kajakov-a-kanoe-v-borsi/

Ako sa dostanete na vodný a cyklistický bod?

Zaujímavosti v okolí

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross