Detské centrum, Rožňava

Aj v Rožňave majú deťúrence možnosť sa vyšantiť do sýtosti, zatiaľ čo si rodičia vychutnajú kávičku. Navśtívte Detské centrum v Rožňave!

Detské interiérové ihrisko na ploche 90 m2 je zábavným rajom pre všetky deti. Dve veľké trampolíny a obrovský domček s mnohými dobrodružnými cestami je tou správnou voľbou na voľné chvíle s rodinou. V centre sa nachádza aj interiérový bazén Čľupko.

Bazén má ideálne rozmery: dĺžka 10 metrov, hĺbka 1,20 m, šírka 3 – 5 m.
Okrem organizovaných lekcií plávania ponúka Čľupko kúpanie aj širokej verejnosti. Nemusíte mať obavy, ak nemáte dieťa a chcete si prísť zaplávať. Čľupko je prístupný širokej verejnosti, či už s deťmi, alebo bez detí. Kúpacia čiapka nie je povinná, kúpacie plienky pre batoľatá áno. Plienku pre vaše bábätko môžete kúpiť priamo na našej recepcii.

Príjemný personál na recepcii a opojná vôňa kvalitnej čerstvej kávy v kaviarni vám poskytne dokonalý priestor pohodlia a rodinnej atmosféry. Pre nezabudnuteľné chvíle vašej narodeninovej párty máme pripravenú špeciálnu párty miestnosť. To sa nedá opísať, to treba zažiť!


Kto k nám vojde, otvorí sa pred ním farebný svet plný hier, zábavy a detskej radosti.

Otváracie hodiny:

Pondelok 9.00 – 19.00

Utorok 9.00 – 19.00

Streda 9.00 – 19.00

Štvrtok 9.00 – 19.00

Piatok 9.00 – 19.00

Sobota 9.00 – 19.00

Nedeľa 9.00 – 19.00

Informácie a vstupné:

Vstup na ihrisko pre 1 dieťa

4,00 €

Na vnútornom ihrisku je z hygienických dôvodov nutné nosiť ponožky. V prípade, že prídete bez ponožiek, môžete si ich u nás zakúpiť.

Kontakt:

Viac informácií nájdete tu: Detské centrum Rožňava

e-mail: dcroznava@gmail.com

Telefón: 0911 735 795

Ako sa dostanete do Detského centra v Rožňave?

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross