Detské ihrisko Divočinka - Michalovce

Aj vy rozmýšľate kam by ste mohli zobrať svoje ratolesti po škôlke, škole, počas zlého počasia či len tak vo voľnom čase? Máte dve a viac detí rôzneho veku, ktoré potrebujete niečím zamestnať a pritom by ste si radi trošku oddýchli? Tak potom detské interiérové ihrisko DIVOČINKA je presne to čo hľadáte!

V detskom interiérovom ihrisku Divočinka si prídu na svoje deti od 0 do približne 12 rokov ale aj rodičia pre ktorých máme pripravené príjemné posedenie v našej kaviarni, z ktorej majú dobrý výhľad do všetkých hracích častí.

Tých najmenších poteší ohrádka s bazénom, guľôčkami a šmýkačkou, spolu s baby kuchynkou a inými rôznymi hračkami, podporujúcimi rast, vývoj a chôdzu. Staršie deti do dvoch rokov sa potešia hracej zóne s obrím legom, kútikom pre malých kutilov a stolom na kreslenie. Zároveň sa tu nachádza obrovské bludisko a množstvo ďalších atrakcii pri ktorých sa dozaista vybláznia a vyšantia do sýtosti.

Samozrejme sa tu nachádza aj prebaľovací pult v zadnej časti pri WC; v prípade potreby kojenia je miesto za preliezkou Vulcano. Na požiadanie sa tu vie prihriať aj dojčenská strava. Sú tu k dispozícií návleky na kočiar, a vďaka bezbariérovému vstupu máte možnosť mať pri sebe svoje spiace bábätko.

Otváracie hodiny:

pondelok10–19
utorok10–19
streda10–19
štvrtok10–19
piatok10–19:30
sobota9:30–19:30
nedeľa13–19

Vstupné:

Cenník vstupu s klubovou kartou:

Vstup 1 dieťa do 2 hodín 4,00 €

Každá ďalšia začatá hodina 1,00 € / 1 dieťa

Deti do 1 roka vstup zdarma

Rodinný vstup 3 a viac detí:

do 2 hodín 3,00 € / 1 dieťa

Každá ďalšia začatá hodina 1,00 € / 1 dieťa

Cenník vstupu bez klubovej karty:

1.Vstup 1 dieťa do 2 hodín 6,00 €

2. Každá ďalšia začatá hodina 1,00 € / 1 dieťa

Kontakt:

Viac informácií nájdete tu: www.divocinka.sk

e-mail: info.divocinka@gmail.com

Telefón: 0908 741 337

Ako sa dostanete do interiérového a exteriérového ihriska Divočinka?

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross