Steam Factory Košice

…deti radi cestujú, zabávajú sa, smejú, ale milujú aj experimentovanie. A to je výzva nielen pre Majku a Maxíka, ale pre všetkých šikovných, ktorých baví spoznávať hranice svojej šikovnosti. Osobné rekordy nie sú žiadne strašiaky, práve naopak, pôsobia ako silný magnet. Vstúpme do jedinečnej továrne na experimenty, skonštruovanej najmä pre deti a dospievajúcich.

Športovo – zábavný komplex Steam factory je miesto, kde sa bezpochyby dokáže zabaviť celá rodina. K dispozícii sú desiatky najrôznejších aktivít, ktoré sú nielen výzvou, ale aj dokonalým obrazom o kondičke a fyzickej zdatnosti každého návštevníka. Medzi najväčšie lákadlá patrí lezecká stena a boulder, lanové centrum a prekážková dráha či strelnica. Pre vyznávačov rýchlejšieho pohybu je tu dráha pre kolieskové korčuľovanie a iné pohybové aktivity. Nefalšovanú zábavu a napätie prežijú priaznivci bojových hier v laser tag aréne. Samozrejmosťou je reštaurácia s barom, obchod a požičovňa športových potrieb, či polyfunkčná miestnosť. Pre vyznávačov svalov a zdravého životného štýlu je pripravené vynikajúco vybavené fitness a cross fit centrum.

Otváracie hodiny:

Pondelok - piatok 14:00 – 20:00
Sobota - nedeľa 09:00 – 21:00


Strelnica Steam Factory:
Pondelok - piatok 14:00 – 20:00
Sobota - nedeľa 12:00 – 20:00.

Vstupné:

Ceny vstupov sa líšia v závislosti od športovej aktivity.
Od 4€/osoba/hodina

Kontakt:

Tel. kontakt: +421 55 285 08 70
Email: kosice@steamfactory.sk
Viac informácií nájdete na: www.steamfactory.sk

Ako sa dostanete k Steam Factory?

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Hlavná 48,
040 01 Košice, Slovakia