VYHRAJ zaujímavé ceny

Ste rozhodnutí stať sa najscestovanejším Haravarčanom? Zbierať pečiatky môžete od 1. júna do 31. decembra 2023

VYHRAJ zaujímavé ceny

Zberateľstvo a vyhodnotenie súťaže prebehne v dvoch etapách. Po získaní 15-tich pečiatok si zberateľ môže vyzdvihnúť prvú výhru v podobe praktického darčeka - v podobe batôžka s prekvapením vo vnútri.

Odmeny budú dostupné od 1. 7. 2023 na piatich výdajných miestach v Košickom kraji (do vyčerpania zásob)

Výhry si budú môcť zberatelia vyzdvihnúť v :

Druhá možnosť, ako získať odmenu je zaslať vyplnenú zberateľskú mapku na adresu: Regionálny informačný bod Košice, Hlavná 48, Košice 040 01.

Skontrolovaná mapka bude následne, spolu s odmenou, odoslaná späť zberateľovi, ktorý do nej môže dopĺňať ďalšie pečiatky. V prípade, že zaslaná mapka bude kompletne vyplnená, bude zaradená do žrebovania o fantastické zážitky pre celú rodinu.

Druhá a záverečná etapa odmeňovania prebehne po ukončení celej kampane/súťaže, konkrétne 1. marca 2024. Každý dobrodruh, ktorý získa všetkých 30 pečiatok na svoju mapu, bude zaradený do žrebovania o fantastický zážitok pre celú rodinu.

Víťazi Pátračky za rok 2023

  • Júlia Šintajová
  • Diana Gičová

Tí Haravarčania, ktorí nestihli získať všetkých 30 pečiatok nemusia zúfať! Môžete pokračovať v zbieraní pečiatok aj v roku 2024 a zapojiť sa o skvelé ceny na konci zberateľskej sezóny 2024!

Výhru do súťaže venoval Thermal Park Šírava Spa Resort. Ďakujeme

GRATULUJEME

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross