Ranč pod Ostrou skalou

Tradičný zrub ako z amerického mestečka z čias Divokého západu a na tanieri poriadny steak. K tomu kone a panenská príroda. Na Ranči pod Ostrou skalou nájdete dokonalú prírodu, krásne kone a viacero možností stále viac vyhľadávanej agroturistiky. Ranč ponúka predovšetkým výuku jazdy na koni a pre náročnejších zákazníkov organizuje aj jeden alebo viac dňové výlety na koni s možnosťou táborenia v prírode. V ponuke je zahrnutá aj výučba westernového jazdenia a názorné ukážky.

Jazda na koni je na ranči povinnosťou - v prípade, že sa nebojíte veľkých zvierat a výšky. Avšak pohľad na svet z konského chrbta je vraj najkrajší.

Ak sa cítite istejšie na bicykli, môžete využiť niektorú z cyklotrás v okolí s možnosťou zapožičania bicyklov. V rámci agroturistiky sa môžete zúčastňovať prác na ranči, medzi ktoré patrí napríklad ošetrovanie koní a hovädzieho dobytka, rúbanie dreva či pomoc pri výrobe sena.

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok: 8:00 – 20:00
  • Sobota - Nedeľa: 9:00 – 20:00

Vstupné

Vstup na ranč nie je spoplatnený.

Jazda na koni

  • 20 min/ 10 €
  • 30 minút/ 15 €
  • 1 hod/ 20 €

Kontakt

V prípade záujmu o jazdu na koni, koči či saniach - kontaktujte  0904 337 328
e-mail: ranc@ranc-ladova.sk
Viac informácií nájdete na: Ranč pod Ostrou skalou
Facebook: Ranč pod ostrou skalou

Ako sa dostanete na ranč ?

Zaujímavosti v okolí

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross