Zážitkový chodník v Rejdovej

Vydajte sa na zážitkový chodník, plný atrakcií, ktorý vás prepojí z mesta Dobšiná do obce Vyšná Slaná. Nebude to len obyčajná prechádzka, počas nej sa môžete zabaviť na atrakciách vsadených priamo do zeme. Nájdete tu aj gigantickú hojdačku, na ktorej sa môžete pohojdať a vychutnať si magické výhľady na krásnu krajinu Gemer.

Gigantickou hojdačkou to nekončí! Vychutnať si môžete aj gigantickú šmýkačku, lezeckú stenu, prak s magickým výhľadom a mnohé iné gigantické atrakcie.

Vstupné na zážitkový chodník

Zážitkový chodník je voľne celoročne bezplatne prístupný.

Ku chodníku sa viete dostať pešo alebo bicyklom. Chodník je vhodný pre akékoľvek vekové kategórie. Pre mladých, deti a dospelých. Jeho dĺžka sú 3 kilometre.

Chodník vás prevedie obcou, v ktorej môžete stráviť celý deň. Zavedie vás aj na mieste gastroslužby, kde môžete ochutnať špeciality alebo od miestnych pestovateľov zakúpiť si domáce výrobky alebo ľudové výrobky z dreva, kože a textilu.

10 stanovíšť

Chodník pozostáva z viacerých stanovíšť. Vychutnať si môžete:

  1. Hydina na vidieku
  2. Voľný chov dobytka
  3. Hojdačka s výhľadom
  4. História baníctva
  5. Vrcholový altánok s útulňou
  6. Prírodná preliezka z drevených pňov
  7. Detská lezecká stena v teréne lesa
  8. Lavička s výhľadom na “Prak”
  9. Lesná šmýkačka
  10. Drevené hrazdy s doskokmi zvierat

Ako sa dostanete na zážitkový chodník do obce Rejdová?

Zaujímavosti v okolí

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Bačíkova 7,
040 01 Košice, Slovakia
cross