LaborARTórium Spišská Nová Ves

Krajina Haravara je naozaj pestrá, ale každé dieťa ju môže urobiť ešte pestrejšou, ešte farebnejšou a ešte zábavnejšou. Aj Majka s Maxíkom sa stali na chvíľu výskumníkmi a výtvarníkmi zároveň. A navyše, s mobilom v ruke! Neveríte? Tak si pripravte nabitý mobil aj s fotoaparátom, dobrú náladu a predstavivosť. Vstúpte do umeleckého laboratória v Spišskej Novej Vsi a zažijete nevídané. Navyše si to všetko odnesiete domov vo vašom mobile.

V Spišskej Novej Vsi sa podarilo otvoriť zážitkovú a modernú galériu pre malých aj veľkých návštevníkov, ktorí sa radi zasmejú, zabavia, ale i porozmýšľajú. Virtuálna realita je zaujímavá, ale ešte zaujímavejšie je, ak vás naozaj zmenšia na malého mravčeka a schovajú do zápalkovej krabičky, alebo z vás urobia obra so sedemmíľovými čižmami. V LaborARTóriu sa vám môže stať, že vás zmenšia do akvária ku škrečkom, k mravcovi či chameleónovi, ktorý rád mení farby. Ale pozor, LaborARTórium slúži výlučne na prehliadanie vystavených exponátov a vyhotovovanie fotografií, videí a možnosti prežiť inú realitu ako tú, v ktorej žijeme.

Otváracie hodiny

Vstup do galérie je potrebné rezervovať vopred.

Vstupné

Základné vstupné - 4€ /osoba
Deti do 2 rokov - zdarma
Školy: 3€ /osoba

Kontakt

+421 907 815 891
Viac informácií nájdete na: www.laboratorium.com

Ako sa dostanete k laborARTóriu ?

Rozprávkové novinky

Chcete byť vždy v strehu a vedieť o každej akcii vo vašom okolí či získať aktuálny tip na skvelý výlet? Nechajte nám svoj email a nič podstatné zo sveta Haravara vám neujde.
Košice Región Turizmus,
Hlavná 48,
040 01 Košice, Slovakia